O firmie / o Nas

Firma Imar & Med Iwona Andrys  - działa na rynku od 1991r Obecnie jest firmą rodzinną.

Obecnie mają Państwo wiele ofert internetowych i pojawia się konkurencja w doborze suplementów jak i osób, które będą Państwa konsultowały. Ważne jest aby wybrać osobę kompetentną, której wiedza sprosta Państwa wymaganiom i oczekiwaniom. Konsultacje i doradztwo dotyczyć będzie doboru produktów i ich stosowania w połączeniu z odpowiednią dietą, aby zwiększyć skuteczność kuracji. Dla Państwa mamy obecnie również ofertę poszerzoną o konsultacje i opiekę przez okres 6 miesięcy w kwocie 150 zł do nabycia na stronie www.dietamoimlekarzem.pl Prowadzimy również  badania diagnostyki termoregulacyjnej STRD, biorezonans i inne. Dzięki skaningowej diagnostyce termoregulacyjnej STRD możemy ocenić zmiany autoregulacji mikro krążenia krwi, które reagują na różnego rodzaju bodźce i emocje jakie towarzyszą nam każdego dnia w dzień i w nocy. Zmiany te leżą u podstaw prawie wszystkich chorób. Urządzenie potrafi zdiagnozować co dzieje się w organizmie człowieka, wyprzedzając pojawienie się nieodwracalnych zmian, blokad i w konsekwencji chorób. 

Prowadzę wraz z córką webinary i zamknięty FB dla naszych klientów z wiedzą o suplementach, profilaktyce i wspomaganiu zdrowia.

mgr Iwona Andrys (panieńskie Iwona Wejksza) - wspomaganiem zdrowia zajmuję się od 1983 r- mgr edukacji zdrowotnej, trener sporu, specjalista d/s diety, aromaterapeuta, zielarz, psychoenergetyk, naturopata.

Kontakt 604477776 e.mail biuro@imarmed.pl, iwona.andrys@imarmed.pl

mgr Agata Hempolińska Nowik (panieńskie Agata Andrys)- współpracuje ze mną do 2008 roku, obsługuje również klientów w języku angielskim, specjalista d/s racjonalnego żywienia, naturopata, doradca medycyny psychoenergetycznej STRD, aromaterapeuta.

Kontakt 693158185 e.mail agata@imarmed.pl

Gwarancja bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów CaliVita

Produkowane są w Stanach Zjednoczonych przez renomowanych producentów suplementów diety pod nadzorem amerykańskiej FDA (Agencja ds. Żywności i Leków). Certyfikat FDA jest gwarantem bezpieczeństwa preparatów. FDA jest również najbardziej rygorystyczną instytucją na Świecie kontrolująca żywność i leki. Produkcja odbywa się zgodnie z normami GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna). Preparaty CaliVita spełniają zaostrzone warunki NNFA (National Foods Assocation) dotyczące informacji, jakości i opisie produktów na opakowaniu zgodnie z zawartością i składem w danym opakowaniu.

Wszystkie artykuły przedstawione na moich stronach oraz  treści z Videokonferencji, newslettery, służą jedynie celom informacyjnym. Zawarte w nich informacje  nie mogą w żaden sposób zastąpić konsultacji lekarza. Zawarte informacje nie służą samodiagnozie lub samoleczeniu. Jeżeli masz wątpliwości, dolegliwości, problemy ze zdrowiem skonsultuj się z lekarzem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium