Klub Calivita - Warunki

Kupuj 33% taniej (od ceny netto) - ceny klubowe. Warunki rejestracji do klubu CaliVita

 

 ZAPRASZAMY

Przystąpienie do klubu CaliVita:

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Suplementy diety firmy CaliVita z rabatem 30% oraz z możliwością otrzymania dodatkowych rabatów konsumenckich. Kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz. Otrzymasz fachowe informacje oraz rzetelną obsługę i opiekę w doborze suplementów diety.

Możesz również otrzymać odpowiednią dietę dopasowaną do Twoich potrzeb organizmu i schorzeń w oparciu również o dietę zgodną z grupą krwi.

Przystąp do naszego Klubu kupując produkt już od razu 33% taniej.

Przystąpienie do Sieci CaliVita  BEZ ŻADNYCH dodatkowych OPŁAT, poprzez zakup dowolnego produktu/ów z polskiego cennika złotówkowego, o wartości około 90 zł co jest równe  78 PH- (punkty handlowe)wg cennika.

  • Wartości Punktów Handlowych (PH) produktu lub produktów (na jedną fakturę) winna pokryć  wartość   opłaty członkowskiej. Wartość opłaty członkowskiej wyrażona w Punktach Handlowych wynosi 78 PH.
  • W przypadku, gdy wartość Punktów Handlowych (PH) produktu lub produktów (na jedną fakturę) przekroczy wartość opłaty członkowskiej, nadwyżka PH zostaje uwzględniona w naliczeniu należnego Klubowiczowi rabatu/wypłaty bonusowej.
  • Wartość Punktów Bonusowych (PB) produktu lub produktów jest naliczana w 100%.

Członkostwo wymaga  podania Twojego nazwiska i imienia (nazwy firmy opcjonalnie); numeru PESEL (lub numeru NIP dla firm); nr telefonu, adresu zamieszkania; adresu do korespondencji, gdzie będą przesyłane wszystkie informacje na temat działalności CaliVita  International, w postaci prenumeraty czasopisma Cali News, która będzie przychodziła 6 razy w roku bezpośrednio z Warszawy.

Po przystąpieniu do Sieci nowy jej Członek otrzymuje firmowy starter, jego zawartość możesz i więcej informacji możesz znaleźć na stronie producenta.

Twoja karta klubowa w zdrowy Świat

karta klubowa

Wszystkie powyższe informacje będą wykorzystane wyłącznie do działalności marketingowej firmy IMar&Med oraz firmy CaliVita aby Państwo otrzymywali faktury oraz rabaty pozyskane z obrotu swoich zakupów lub łącznych zakupów z osobami poleconymi przez Państwa.

Zarejestruj się

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium