Blog kategorie
Zamówienia i Konsultacje

INFOLINIA TELEFONY STACJONARNE

801 011 876       

DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

+48 604 477 776

+48 693 158 185 

lub napisz biuro@imarmed.pl

Rzetelna Firma

Liquid Chlorophill

Liquid Chlorophyll

Zielony barwnik - chlorophil, pochodzący z lucerny, działa oczyszczająco i odkwasza Twój organizm. Pozbądź się toksyn, czyste i przejrzyste wnętrze to witalność, zdrowie i energia. Psy, które oczyszczają się, też jedzą trawę a przecież są mięsożerne? Preparat w postaci płynu, przyspiesza regeneracje różnych zmian w organizmie poprzez oczyszczanie. Tworzy środowisko przyjazne dla rozmnażania dobrej flory bakteryjnej, natomiast dla grzybów środowisko jest niekorzystne. Nieprzyjemny oddech nie będzie Cię już więcej krępował.

Preparat zawiera chlorofilinę sodowo-miedziową, uzyskiwaną z lucerny, która stanowi skoncentrowane źródło chlorofilu a i b. Chlorofil to zielony fotosyntetyczny barwnik występujący w większości roślin, algach i sinicach. Chlorofil często jest określany mianem "słonecznego barwnika", ponieważ absorbuje energię słoneczną. Znajduje się on w chloroplastach - charakterystycznych organellach komórek roślinnych, Pigmenty stanowią chemiczne związki, które odbijają fale światła widzialnego tylko o pewnej długości. 

Występują trzy podstawowe klasy barwników roślinnych: 

  • chlorofil - pigment zielony,
  • karetonoidy - zwykle o barwie czerwonej, pomarańczowej lub żółtej
  • fikobiliny niebieskie
  • fikobiliny czerwone  

Wszystkie te pigmenty występują jako chromoproteidy (kompleksy pigmentowo-białkowe), posiadające białko oraz składnik niebiałkowy.

Chlorofiliny odgrywają ważną rolę w detoksykacji organizmu. Mogą być także stosowane jako "wewnętrzne dezodoranty". Opisy kilku przypadków, które zostały opublikowane wskazują, że doustne przyjmowanie chlorofiliny zmniejszyło subiektywne oceny woni moczu i kału u osób nie kontrolujących czynności fizjologicznych. Zdolność wiązania przez chlorofil lub chlorofilinę potencjalnych karcinogenów, np. węglowodorów aromatycznych występujących w dymie papierosowym, niektórych aminokwasów heterocyklicznych znajdujących się w gotowanym mięsie, a także aflatoksyny B1, zmniejsza ich absorpcję z przewodu pokarmowego oraz redukuje kumulację w tkankach. Chlorofiliny są jednymi z najsilniejszych, znanych w świecie medycyny antyoksydantów. 

Badania przeprowadzone na zwierzętach wskazują, że suplementacja chlorofiliną może istotnie zmniejszać ryzyko uszkodzeń organizmu wywołanych przez wolne rodniki, chemiczne czynniki rakotwórcze oraz szkodliwe promieniowanie.

Dawkowanie 2x1 łyżka stołowa na szklankę ciepłej wody.., mozna i wiecej przy dłuższym stosowaniu.

Uwolnij się od związków chemicznych i chorób! Chlorofil posiada zdolność wiązania potencjalnych Kancerogenów, czyli czynników rakotwórczych, odgrywających  główną rolę w powstawaniu nowotworów. Wśród nich wyróżnia się:

  • czynniki chemiczne,
  • czynniki fizyczne,
  • czynniki biologiczne,

Chlorofiliny są jednymi z najsilniejszych  znanych w świecie medycyny antyoksydantów oraz naturalnych wewnętrznych dezodorantów, które w dzisiejszych czasach są niezwykle potrzebne.

                              Toksyny = choroba

                        Czystość wnętrza = zdrowie

Polecane produkty

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium