Blog kategorie
Zamówienia i Konsultacje

INFOLINIA TELEFONY STACJONARNE

801 011 876       

DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

+48 604 477 776

+48 693 158 185 

lub napisz biuro@imarmed.pl

Rzetelna Firma

Stosowanie i zalecenia

Stosowanie i zalecenia

Maksymalnie można stosować 2-3 różne programy bez przerwy, w zależności od tego, czy chodzi o osobę z prawidłową lub zaburzoną pracą układu krążenia. Ten sam program można stosować maksymalnie dwa razy pod rząd, bez przerwy. Dziennie można zastosować maksymalnie 6 - 9 razy różne programy Bio-Harmonex, w zależności od tego czy chodzi o osobę z prawidłową, czy też zaburzoną pracą układu krążenia. Powyżej tej ilości, działanie terapeutyczne już nie wzrasta. (Istotne jest, by procesy adaptacyjne organizmu nadążały za terapią). Może być używany o każdym czasie i w każdym miejscu, bez względu na zajęcia, w które jesteś zaangażowany.
Jest niezwykle istotne, by wiedzieć, co i jak dużo spożywamy, jaki rodzaj i ilość substancji odżywczych przyjmujemy do naszego organizmu z żywnością, jak również, jakie są możliwe konsekwencje nadmiernego lub niedostatecznego spożycia tych substancji. Powinniśmy też zwrócić uwagę na szkodliwy efekt, jaki wywiera żywność przetworzona, ze sztucznymi składnikami i zapachami oraz genetycznie modyfikowana.
Gdy dodamy do tego fakt, że większość z tych produktów żywnościowych jest niskiej jakości i nie są właściwie przyswajane do układów i narządów naszego organizmu, wówczas poziom ich dostępności mógłby być poddany w wątpliwość. W rezultacie może powstać pytanie, dotyczące odpowiedniego źródła makro i mikroelementów dla naszego organizmu.
Urządzenie Bio-Harmonex, połączony ze zdrowym stylem życia, prawidłowymi zasadami odżywiania i odpowiednimi suplementami oraz regularną aktywnością fizyczną jest jednym ze skutecznych sposobów na stworzenie i utrzymanie naszego zdrowia fizycznego i psychicznego.
Skuteczność programów Bio-Harmonex, przy jednoczesnym stosowaniu opisanych poniżej suplementów żywieniowych, znacząco wzrasta. 

Ogólne wskazówki:

  • Urządzenie powinno znajdować się w promieniu 1,5 metra od użytkownika.
  • Należy pamiętać, że po pewnym czasie używania Bio-Harmonexa zalecana jest ponowna konsultacja lekarska, ponieważ wraz z poprawą systemu przenoszenia sygnałów w organizmie, prawdopodobnie należy zmniejszyć stosowaną dawkę leków.
  • Osoby po wczepieniu rozrusznika serca powinny przed użyciem urządzenia zasięgnąć opinii lekarza.
  • Urządzenie można stosować już w celach profilaktycznych, kiedy jeszcze brak jest jakichkolwiek objawów choroby.
  • Dzieci do 3 roku życia stosowanie w/g  wskazań lekarza
  • Urządzenie Bio-Harmonex nie jest aparatem medycznym, lecz uzupełniającym leczenie. W przypadku terapii lub zażywania leków, przed użyciem urządzenia należy zwrócić się o poradę lekarza.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium