Blog kategorie
Zamówienia i Konsultacje

INFOLINIA TELEFONY STACJONARNE

801 011 876       

DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

+48 604 477 776

+48 693 158 185 

lub napisz biuro@imarmed.pl

Rzetelna Firma

Badania Naukowe

Badania Naukowe

Badania dr Ralpha Heinicke

Przed 25 laty dr Ralph Heinicke odkrył  alkaloid - kseroninę z bromelainy - enzym, który znalazł w hawajskim ananasie. Bromelaina jest znana ze swoich działających właściwości na całym świecie. Dr Heinicke był pierwszym badaczem, który zidentyfikował kseroninę jako aktywny, skuteczny i terapeutyczny środek w bromelainie. Sądził, że bogata w kseroninę bromelaina z hawajskich ananasów pomoże odnowić decydującą ilość kseroniny w ludzkim organizmie.  Niepodważalnym źródłem kseroniny stała się bromelaina.

Udowodnił , że kseronina jest produkowana w niewielkich ilościach w ludzkim organizmie i odgrywa decydującą rolę przy funkcjonowaniu enzymów i protein w ciele.

Jednakże ludzki organizm bardzo szybko traci kseroninę na skutek chorób i różnych problemów zdrowotnych. Powodem tego jest to, że ludzki organizm  bez niej, nie jest w stanie prawidłowo wykorzystać pewnych enzymów i protein.

W ciągu kolejnych badań udało mu się wyizolować substancję, którą nazwał i opatentował jako kseroninę. Dalsza jego praca po odkryciu w 1983 roku prokseroniny, prokseronazy i serotoniny jako niezbędnych składników potrzebnych do syntezy  i wytworzenia w organizmie kseroniny, polegała na znalezieniu naturalnego i bogatego w nie źródła.

W swoich badaniach dr Heinicke odkrył, że właśnie sok Noni zawiera duże ilości prekursora kseroniny nazwaną przez niego "prokseroniną". Odkrył później, że pewne komórki w ludzkich jelitach wydzielają serotoninę, która w reakcji z prokseroniną pochodzącą z owoców Noni w krwiobiegu przeobraża się w czystą kseroninę.

Dr Heinicke zaczął więc przypuszczać, że owoc Noni może mieć w sobie sporą zawartość kseroniny. Heinicke przetestował Noni i okazało się, że zamiast oczekiwanej zawartości kseroniny, Noni posiadało jakąś jeszcze nie odkrytą substancję. Później wytrącił ją z owocu i nazwał prokseroniną.

Prokseronina z owoców Noni w trakcie trawienia zostaje przeobrażona bardzo szybko w kseroninę. Krótko mówiąc, dr Heinicke odkrył, że przy pobraniu prokseroniny pochodzącej z owocu Noni, ludzki organizm zostaje zaopatrzony w kseroninę, która później usilnie zwalcza wszelkiego rodzaju choroby i dolegliwości w ludzkim organizmie.

goDalsze badania wykazały niezwykle ważną dla życia i zdrowia rolę nowo odkrytego związku - kseroniny.
Dr Heinicke zauważył: "Kseronina jest alkaloidem, który jest produkowany w ludzkim ciele w małych ilościach w celu aktywacji enzymów, aby te poprawnie funkcjonowały. Bez poprawnego funkcjonowania enzymów czynności ludzkiego organizmu, począwszy od myślenia, a skończywszy na oddychaniu ustają. Co więcej, kseronina jest również odpowiedzialna za funkcjonowanie protein. Stąd to niedobór kseroniny w naszym ciele zakłóca w dramatyczny sposób biologiczny bilans oraz wpływa niekorzystnie na system obronny ludzkiego ciała, co prowadzi do zwiększonej podatności na wszelkiego rodzaju dolegliwości i choroby".

Dalej twierdził: "Na nieszczęście stwierdzono również, że wraz z procesem starzenia się,  ludzki organizm produkuje coraz mniej kseroniny. Wynika z tego, że każda forma stresu, przeziębienia, skaleczenia, jakiekolwiek psychiczne obciążenia jeszcze bardziej obniżają poziom kseroniny w ludzkim organizmie. Prowadzi to oczywiście do daleko idącego osłabienia ludzkiego ciała."

Chora komórka, chora tkanka, chory organ, chory cały organizm!

Polecane produktydo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium