Blog kategorie
Zamówienia i Konsultacje

INFOLINIA TELEFONY STACJONARNE

801 011 876       

DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

+48 604 477 776

+48 693 158 185 

lub napisz biuro@imarmed.pl

Rzetelna Firma

Żyj zgodnie z naturą

Zdrowie każdego z nas do późnej starości, to wypadkowa wielu czynników. Natura tworząc człowieka umieściła go w określonym łańcuchu zależności biologicznych. Specjalistyczna współczesna medycyna "specjalizuje się w człowieku podzielonym na segmenty", wprowadzają cały wachlarz nowych medykamentów, które chemicznie mają zrównoważyć dysfunkcjonalność organizmu.

Suplementy diety CaliVita oraz urządzenie BioHarmonex  w sposób naturalny wspomagają system immunologiczny.

Dlaczego warto korzystać z suplementów diety Firmy CaliVita?

 

  1. Bazując już na 28 Letnich doświadczeniach naszych wybitnych specjalistów, oferujemy innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości
  2. Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita®.
  3. Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
  4. Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jak najlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
  5. Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.
  6. Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA, zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle farmaceutycznym.
  7. Produkcja podlega rygorystycznej kontroli jakości zgodnie z wymaganiami GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej). Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.
  8. Produkty posiadają Certyfikaty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, jak również posiadająpozytywne odpowiedzi na powiadomienia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).

 

Chory narząd

Godziny najwyższej aktywności organizmu

Czas korzystny dla przyjmowania preparatów

Jelito cienkie

13-15

1-3

Jelito grube

5-7

17-19

Nerki

17-19

5-7

Pęcherz moczowy

15-17

3-5

Pęcherzyk żółciowy

21-1

11-13

Płuca

3-5

15-17

Produkcja ciepła

21-23

9-11

Serce

11-13

23-1

Trzustka i śledziona

9-11

21-23

 

Polecane produkty

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium