Blog kategorie
Zamówienia i Konsultacje

INFOLINIA TELEFONY STACJONARNE

801 011 876       

DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

+48 604 477 776

+48 693 158 185 

lub napisz biuro@imarmed.pl

Rzetelna Firma

Właściwości i parametry fizyczne

Bio-Harmonex jest urządzeniem elektronicznym, służącym do wytwarzania impulsowego pola magnetycznego, pracuje w zakresie fal elektromagnetycznych o niezmiernie niskim natężeniu i jest sterowane przez wbudowany mikroprocesor. Posiada dwadzieścia programów terapeutycznych. Każdy z programów składa się z wielu powiązanych ze sobą podprogramów, dlatego pełna skuteczność może być osiągnięta dopiero wówczas, gdy nie zostaną one przerwane
Urządzenie biostymulacyjne, pracując na zasadzie fal elektromagnetycznych o niezmiernie niskim natężeniu, poprawia system komunikowania się naszego organizmu poprzez pobudzanie kanałów transmisji sygnałów, tj. przenosi je na wyższy poziom konduktywności. By to osiągnąć, urządzenie musi działać na tym samym poziomie, co system porozumiewania się naszego organizmu, ponieważ tylko w ten sposób można osiągnąć interakcje rezonansowe. Innymi słowy oznacza to, że emisja celowanych serii sygnałów jest
o znacznie niższym natężeniu, niż emisja emitowana przez inne elektryczne urządzenia, tj. pole emisji wynosi maksymalnie 10 ?T (mikrotesli).

Tak niskie natężenie fal emitowanych przez Bio-Harmonex sprawia, że jest on całkowicie bezpieczny w użyciu, bez ograniczeń narzucanych przez miejscowe lub międzynarodowe standardy.
Szczególne korzyści ze stosowania urządzenia Bio-Harmonex wynikają z faktu, że w tym samym czasie otwiera on liczne okna biologiczne i przekazuje więcej informacji do komórek! Z tego powodu jest znacznie skuteczniejszy niż podobne urządzenia pracujące w znacznie niższym spektrum częstotliwości i otwierające w tym czasie tylko jedno okno biologiczne.

Bio-Harmonex działa w zakresie częstotliwości od 1 Hz do 200 Hz, zależnie od zastosowanego programu. Zasilany jest przez dwie baterie AA 1,5 V, które pozwalają na przeprowadzenie aż 240 ?280 programów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium