Blog kategorie
Zamówienia i Konsultacje

INFOLINIA TELEFONY STACJONARNE

801 011 876       

DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

+48 604 477 776

+48 693 158 185 

lub napisz biuro@imarmed.pl

Rzetelna Firma

Tajemnica zmarszczek

Zmarszczki to mapa naszego życia. 

To co nam się podoba, co jest nam obce w naszym lustrzanym odbiciu, to obraz nie tylko przeżyć i upływających lat ale przede wszystkim dysfunkcja organów wewnętrznych. Kosmetyki i ubiór to tylko dodatek bez którego nie możemy żyć. Każda zmarszczka, odbarwienie skóry, brak blasku w oku, zły stan włosów i paznokci to odpowiednik naszego organizmu na to, jak o niego dbamy.

Chińczycy (Mistrzowie Sian-Min) są specjalistami sztuki diagnozowania  stanu zdrowia człowieka z jego twarzy. Przez lata wiedza ta była utrzymywana w tajemnicy, a szkoda bo uprościłoby to pierwszą diagnozę i poszukiwania przyczyn złego samopoczucia. 

 

  • biały koniuszek nosa to problem z układem pokarmowym, 
  • głęboka pionowa bruzda miedzy brwiami to oznaka cierpienia z powodu bólu głowy, który pojawia się nie bez przyczyny, dużo pracy, stres brak ruchu, niedotlenienie organizmu,
  • worki pod oczami to zła praca nerek, pęcherza moczowego lub serca,
  • obrzęki nad górnymi powiekami to zaburzenia układu krążenia.

Za nim zaczniemy korzystać z farmakologii zastanówmy się, czy nie ma innych sposobów, aby sobie pomóc i nie niszczyć samych siebie lecząc coś innego. Pamiętajmy, zanim sięgniemy po drogi krem na zmarszczki, a mamy np. zaparcia to musimy najpierw rozpocząć od oczyszczania organizmu, ponieważ bakterie w jelitach wydzielają szkodliwe substancje toksyczne - trucizny, które następnie z jelit przedostają się do krwiobiegu. Większość wyprysków jest oznaką zaburzeń w naszym organizmie. 

 

To co masz na zewnątrz jest odzwierciedleniem tego co masz w jelicie i wewnątrz organizmu.

Polecane produkty

Powiązane tematy

  • Dysbioza jelit
  • Jelita drugim mózgiem - stres
  • ParaProtex

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium