Blog kategorie
Zamówienia i Konsultacje

INFOLINIA TELEFONY STACJONARNE

801 011 876       

DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

+48 604 477 776

+48 693 158 185 

lub napisz biuro@imarmed.pl

Rzetelna Firma

RZS - Reumatoidalne zapalenie stawów

RZS (Rematoidalne zapalenie stawów) potocznie zwane reumatyzmem, atakuje ludzi przeważnie po 40 roku zycia. Częściej występuje u kobiet niż u mężczyzn. Występuje równiez między 2-5 rokiem życia i objawem są bóle stawowe, często miedzypaliczkowe. Jest to choroba w której układ immunologiczny atakuje tkankę stawów. Występują wtedy zmiany chorobowe w postaci obrzęków, zaczerwienienia i bólu, określane mianem stanów zapalnych. Są to zmiany wtórne w stosunku do pierwotnej reakcji, która ma tło immunologiczne. Stany zapalne stawów rozwijają się powoli i może to trwać latami. Niepozorne na początku, stany zapalne mogą zakończyć się deformacją kończyn zwłaszcza w okolicy stawów dłoni i stóp, jak również moze spowodować nieodwracalne skutki atakując narządy wewnętrzne tj. nerki, płuca, serce. Wczesne rozpoczęte wspomaganie organizmu jest ogromną  profilaktyką i ochroną przed kalectwem i cierpieniem. W medycynie stosowane są leki sterydowe, które działają  przeciwzapalnie i immunosupresyjnie (obniżając odporność immunologiczną). Jeśli nasz układ obronny atakuje struktury stawowe, a my osłabiamy jego działanie złagodzimy jego przebieg choroby. Pomoc dla organizmu jest chwilowa, a skutki i działania uboczne pozostają. Cichym zabojcą  naszych stawów jest kwas. Powstaje on na wskutek przemian metabolicznych w naszym organiżmie. Nasz organizm potrafi się z niego oczyścić pod warunkiem, że nie ma jego za dużo. Nadmierne spożywanie przetworzonych produktów żywnościowych, które zawierają duże ilości konserwantów pogłębiają nasze choroby. Wypełniają one nasz żołądek, natomiast nie odżywiaja. Jest biblijna prawda, że "Bóg stworzył pokarm, a człwiek kucharza". Nadmiar kwasu moczanowego tworzy twarde krysztaly które wbijają się w nasze kości, mięśnie i stawy, tworząc złogi. Wszystkie terapie poprawiają samopoczucie, natomiast żeby się tego pozbyc niezbędna jest kuracja oczyszczająca. Choroby stawów, kości, bóle kręgoslupa, osteoporoza, reumatyzm, pedagra są to choroby wywołane miedzy innymi tym kwasem.

- zobacz oczyszczanie organizmu -

Naturalnym preparatem, który niweluje stany zapalne i wzmacnia nasze kości jest Shark Aid czyli chrzastka rekina. Powoduje ona zmniejszenie stanu zapalnego, zmniejszenie bólu (dodatkowo White Willow) oraz poprawia ruchomość stawów. Niezbędnym preparatem do kuracji jest Omega3(nienasycone kwasy tluszczowe). Omega3  i  Shark Aid stosowane razem (synergizm dzialania) wspomagają siebie nawzajem i nasilają działanie. Do giętkości i elastyczności stawów, zwiększenia ruchomości niezbędna jest Triple Potency Lecithin. Usuwa ona równiez złogi, które powodują sztywność. Przy likwidacji stanów zapalnych i wolnych rodnikow niezbędny jest cynk, selen  i witamina C. Bardzo pomocny bedzie Mega Protect 4 Life, oraz terapia Polinesian  Noni, Oceane 21 (na zmiane). Bardzo ważnym produktem oczyszczającym i wzmacniąjacym oraz regenerującym do codziennego stosowania jest OxyMax (tlen).

Podłoże tej choroby może być również genetyczne i stosowanie naturalnych preparatów nie powoduje działań ubocznych. Choroba Stilla - młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów objawia się niedokrwistością,  nawracającą goraczką i brakiem apetytu. Może dochodzić do zmian wtórnych w układzie nerwowym, stawach, płucach, wątrobie a nawet sercu. Podłożem może być również zakażenie gronkowcem, gruzlica, rzeżączka lub borelioza.

Polecane produkty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium