Blog kategorie
Zamówienia i Konsultacje

INFOLINIA TELEFONY STACJONARNE

801 011 876       

DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

+48 604 477 776

+48 693 158 185 

lub napisz biuro@imarmed.pl

Rzetelna Firma

Omega 3

Około 60% naszego mózgu składa się z tłuszczów, szczególnie pochodnej niezbędnego kwasu tłuszczowego omega 3- DHA.
Istnieją hipotezy, że to właśnie rybna dieta naszych przodków jest odpowiedzialna za transformację naszych prymitywnych mózgów sprzed pięciu, sześciu milionów lat.
Duże, inteligentne mózgi, dzięki którym obecnie  potrafimy i możemy komponować  piękne  symfonie, rozwijać systemy informatyczne, zawdzięczamy postęp medyczny ale i również   produkować bomby nuklearne.

Produkty polecane:

Omega 3, mamy jej niedobory nawet jak jemy duze ilości ryb! Czy jest ona bardzo ważna dla naszego zdrowia i odporności immunologicznej?

Coraz częściej  w Polsce zwraca się uwagę na dietę ubogą w ryby, które stanowią jedno z najbogatszych źródeł kwasów Omega 3.  Zauważając podobną tendencję żywieniową u siebie, wprowadziłam do codziennej diety preparat Omega 3 Concentrate firmy CaliVita. Preparat ten zawiera silnie skoncentrowany, czysty wyciąg z oleju ryby oceanicznej o idealnych proporcjach kwasów tłuszczowych EPA : DHA (3:2).  Ich pozytywne działanie na organizm ludzki zostało już dawno sprawdzone. Są dobrze znane z szerokiego spektrum działania na nasz organizm; np. łagodzenie dolegliwości reumatoidalnego zapalenia stawów, łagodzenie objawów alergii, astmy , zapobieganie miażdżycy,  choroby wieńcowej, regulowanie cholesterolu, wspomaganie leczenia nadciśnienia tętniczego czy też wspomaganie leczenia chorób skóry. Niezbędne kwasy tłuszczowe to również  istotny element komórek nerwowych oraz błon komórkowych. To one sprawiają , że nasze komórki ciągle narażone na proces dehydracji pozostają elastyczne i jędrne, a  ich brak w organizmie doprowadza do rozszczelnienia ścian jelit i przenoszenia resztek pokarmowych do wewnątrz organizmu.  Dla mnie, ponieważ jestem młodą matką, najistotniejsze jest działanie kwasów Omega 3 na prawidłowy rozwój układu nerwowego, wzroku i mózgu u płodu i dzieci we wczesnym okresie ich życia.  Wiem też, że dzieci matek , które przyjmują kwasy Omega 3  wykazują lepszą koordynacje ruchowo - wzrokową oraz prawidłowy rozwój funkcji poznawczych, narządu mowy i wzroku.  Świadoma korzyści sama osobiście zadbałam o suplementację kwasami Omega 3 w okresie ciąży i karmienia piersią.  Teraz, każdego dnia mój 2,5 letni synek przegryza kapsułkę Omegi 3 i traktuje ją jako cukierek.  Adaś jest zdrowy, wspaniale się rozwija oraz  tryska energią i pogodą ducha.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium