Blog kategorie
Zamówienia i Konsultacje

INFOLINIA TELEFONY STACJONARNE

801 011 876       

DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

+48 604 477 776

+48 693 158 185 

lub napisz biuro@imarmed.pl

Rzetelna Firma

Mit kalorii

Otyłość uznana jest za chorobę cywilizacyjna, wiąże się z tym wiele chorób jak nadciśnienie, miażdżyca, dusznica bolesna, zawal serca, cukrzyca i wiele innych. Stwierdzone jest, że otyli żyją krócej.

Podczas przybierania na wadze u dzieci wzrasta ilość komórek tłuszczowych a u osób dorosłych przyrost tłuszczu następuje głównie przez powiększenie wielkości tych komórek.
Komórki tłuszczowe powiększają się w objętości 7 krotnie, potem następuje podział i ponownie powiększają się w podwójnej ilości. Przyjmuje się ze waga ciała nie powinna być wyższa od wagi w 25 roku życia (nie mówimy tu o patologii). Mit Kalorii Michal Montiqnac:
"Teoria, że chudnięcie wynika z dostarczania malej ilości kalorii z pewnością pozostanie największą bzdura naukowa XX wieku." Każdemu, który chce schudnąć dieta kojarzy się z ograniczeniem kalorii.
 Gdyby to była prawda nie byłoby ludzi otyłych, którzy bez przerwy ograniczają kalorie. Jeżeli ograniczamy kalorie organizmowi on kieruje się instynktem przetrwania, szybko dostosowuje swoje potrzeby energetyczne do ilości kalorii, które otrzymuje. Instynkt zachowawczy doprowadza do większej ostrożności- zacznie produkować zapasy. Organizm ma swoje potrzeby energetyczne pobiera mniej kalorii i w konsekwencji jedząc mniej, zaczniemy tyć. Zastosuj dietę zgodną z  grupą  krwi i z indeksem glikemicznym i długo na rezultaty nie będziesz czekał. By być zdrowym nie należy się wiecznie odchudzać i chodzić głodnym i zestresowanym, a należy zmienić sposób życia. Dodając odrobinę ruchu ujędrnisz ciało, poprawisz krążenie i odejmiesz sobie "sporo lat". Zastosuj odpowiednie suplementy diety, one przzzyjdą Ci z pomocą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium