Blog kategorie
Zamówienia i Konsultacje

INFOLINIA TELEFONY STACJONARNE

801 011 876       

DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

+48 604 477 776

+48 693 158 185 

lub napisz biuro@imarmed.pl

Rzetelna Firma

Detox

Program zapewnia regularną dostawę tlenu i składników odżywczych, eliminuje produkty przemiany materii i toksycznych substancji, docierających do organizmu z zewnętrznych źródeł aby komórki mogły spełniać swoje funkcje. Toksyny magazynowane podczas aktywności komórek, mogą zmniejszać liczbę cyklów regeneracji do 60. W ten sposób średnia długość życia może zmniejszyć się o jedną trzecią. Według współczesnej nauki, ludzkie komórki regenerują się 90. razy w przeciągu całego życia.

Proces oczyszczania wymaga na poziomie komórkowym ogromnych ilości energii pochodzenia biochemicznego, tzw. trójfosforanu adenozyny (ATP).

Dodatkowo, do komórek powinna dotrzeć właściwa informacja. Można to osiągnąć dzięki programowi DETOX. Składa się on z licznych podprogramów, które wspierają pracę płuc, wątroby, śledziony, nerek, trzustki i jelita grubego, poprawiając w ten sposób procesy oczyszczania w naszym organizmie. Można go skutecznie łączyć z suplementami oraz innymi programami, takimi jak RESPIRATORY, DIGESTION, LlVER PANCREAS, URINARY, w zależności od indywidualnego przypadku.

Polecane produkty

Powiązane tematy

  • Digestion
  • Urinary
  • Liver Pancreas
  • Respiratory

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium