Blog kategorie
Zamówienia i Konsultacje

INFOLINIA TELEFONY STACJONARNE

801 011 876       

DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

+48 604 477 776

+48 693 158 185 

lub napisz biuro@imarmed.pl

Rzetelna Firma

Co to jest biorezonans?

Dzięki badaniom z zakresu biofizyki, zostały dobrze poznane procesy dotyczące transmisji sygnałów biofizycznych, dokładnie określonego metabolizmu komórek i tkanek naszego organizmu. Metoda zachowania zdrowia, polegająca na optymalizacji skuteczności przekazywania tych sygnałów, stała się dostępna dla każdego. Umożliwiło to stworzenie takich aparatur i urządzeń, które pomagają naszemu organizmowi wyeliminować lub zneutralizować szkodliwy i niebezpieczny wpływ środowiska, jak również poprawić nasze ogólne samopoczucie poprzez wysyłanie harmonicznych informacji (wibracji), które w rezonansie z drgającymi właściwościami zdrowych komórek, poprawiają procesy metaboliczne i utrzymują wewnętrzną stabilność - homeostazę.

 

Obecnie miliony ludzi poddaje się elektroterapii rezonansowej. Poprzez sygnały wytwarzane przez urządzenie, można ingerować na poziomie tkanek w procesy elektromagnetyczne sterujące organizmem. Stwarza to więc możliwość przeprowadzenia precyzyjnej terapii. Wzajemne oddziaływania rezonansowe mogą powstać zarówno drogą mechaniczną (akustyczną), jak i elektromagnetyczną. W praktyce są one najczęściej stosowane w formie elektroterapii, magnetoterapii (stosowanie impulsowego pola magnetycznego) lub połączonej terapii elektromagnetycznej. Do rezonansu wytwarzane są sygnały o tzw. ekstremalnie niskiej częstotliwości, których osoba poddawana terapii nie odczuwa bezpośrednio, jedynie w wyniku samoregulujących procesów adaptacyjnych organizmu, mogą wystąpić słabe odczucia (poczucie ciepła, mrowienie itd.).

 

Inaczej mówiąc, Bio-Harmonex generuje sygnały, które wpływają w określony sposób na procesy elektromagnetyczne, sterujące naszym organizmem, oddziałując bezpośrednio na tkanki, albo na poszczególny proces. Urządzenie transmituje wytwarzane sygnały za pomocą kanału informacyjnego (biologicznego okna), poprzez które jest przekazywana korzystna dla organizmu informacja. W rzeczywistości, biorezonans uczy na nowo nasz organizm tego, co już znał przedtem - w stanie pełnego zdrowia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium