Blog kategorie
Zamówienia i Konsultacje

INFOLINIA TELEFONY STACJONARNE

801 011 876       

DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

+48 604 477 776

+48 693 158 185 

lub napisz biuro@imarmed.pl

Rzetelna Firma

Biorythm

Zmiany meteorologiczne, wywołujące objawy westatywne u osób wrażliwych na zmiany warunków pogodowych, można wyjaśnić poprzez ich modyfikujący wpływ na naszą bio-komunikację. Program ten pomaga również w optymalizowaniu czynności nerwowej. Jest szczególnie zalecany osobom dużo podróżującym i doświadczających częstych zmian stref pogodowych.

Program do harmonizacji biorytmu, oprócz łagodzenia negatywnych skutków dystonii wegetatywnej wywołanej zmianami warunków pogodowych, jest bardzo skuteczny, kiedy stosuje się go z innymi programami, takimi jak NERVES i RELAX, celem relaksacji i ukojenia podwyższonej czynności beta w układzie nerwowy. Może być również Stosowanie z programem CIRCULATION lub programem MERIDIAN do harmonizacji meridiany.
W przypadku pewnych chorób, wskazane jest stosowanie urządzenia Bio - Harmonie przez całe życie.
Do chorób tych należy zaliczyć: osteoporozę, zespół Behceta, cukrzycę II typu, zmiany zwyrodnieniowe w tkance łącznej, choroby stawu biodrowego, różne choroby tkanki łącznej, zwężenie żył, zmniejszenie zdolności intelektualnych, itp.

Bio-Harmonex jest przenośnym urządzeniem do użytku osobistego. Ze względu na niewielkie wymiary, może być noszony w kieszeni lub być przymocowany do ubrania, zawsze w zasięgu ręki.

Polecane produkty

Powiązane tematy

  • Circulation
  • Nerves
  • Relax
  • Meridian

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium