Blog kategorie
Zamówienia i Konsultacje

INFOLINIA TELEFONY STACJONARNE

801 011 876       

DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

+48 604 477 776

+48 693 158 185 

lub napisz biuro@imarmed.pl

Rzetelna Firma

Bio-Harmonex

Bio-Harmonex

Postęp cywilizacyjny i tępo życia powoduje, że na nasz organizm nie ma czasu na regeneracje, ponieważ brakuje mu czasu na ładowanie akumulatorów każdego dnia. 90% chorób wg statystyk zawdzięczamy stresowi. Dochodzi wtedy do obkurczania naczyń krwionośnych co w konsekwencji doprowadza do niedotlenienia kory mózgowej i  problemów z pamięcią.  Bóle mięśniowe i głowy, niedotlenienie serca i uczucie ciągłego zmęczenia, staje się dokuczliwe na co dzień, zmniejszone wytwarzanie Coenzyme Q10, daje się we znaki złym samopoczuciem. Jego zmniejszająca się ilość w organizmie powoduje przyspieszenie procesu starzenia.

 Siedząca praca, brak ruchu, przebywanie w pomieszczeniach w których jest  bardzo dużo urządzeń emitujących szkodliwe fale elektromagnetyczne zaburza prace naszych komórek. Komórki są częściami składowymi naszych tkanek, a tkanki naszych narządów. Dbając o komórkę (nasze elektrownie energii), dbamy o nasz organizm. Niewydolność krążenia, zwyrodnienia w układzie kostno-stawowym, otyłość, nowotwory, stany depresyjne to w dzisiejszych czasach   choroby cywilizacyjne.

Stosowanie farmakologii przez dłuższy czas nie wspomaga naszego organizmu. Oczywiście daje nam wytchnienie na krótki okres czasu, ale w konsekwencji nas zabija. Uszkadza wątrobę, nerki, śluzówkę jelit i żołądka. Wyjałowienie naszego organizmu z naturalnej flory bakteryjnej doprowadza do gwałtownego spadku naszej odporności.
 Naturalne pole magnetyczne Ziemi o niskiej indukcji w/g prof. Wernera  Heisenberga są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu i homeostazy. Jest to jedna ze składowych naszego życia obok tlenu, odżywiania, wody, promieni słonecznych  oraz aktywności fizycznej.

Pole magnetyczne emitowane z urządzenia Bio-Harmonex daje nam to co cywilizacja nam zabiera. Przyspiesza rekonwalescencje organizmu, wpływa na przepuszczalność błon komórkowych dzięki czemu szybciej i więcej przyswajamy naturalnych składników odżywczych. Wpływa na szybsze oczyszczanie organizmu  z toksyn i dwutlenku węgla.  Podnosi nasz metabolizm i energetyzm komórki. Zastosowanie dodatków żywieniowych do odpowiednich programów powoduje poprawę jakości życia, wzmocnienia system immunologicznego i jest gwarancją twojego uśmiechu każdego dnia.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium