Bio-Harmonex IV Generacji

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny

SUPLEMENT DIETY
Cena: 3 300,00 zł 3300.00
Cena w innych sklepach: 4 123,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Jesteśmy dumni z wygrania największej i najbardziej 
wpływowej nagrody na świecie przyznawanej przez A'DESIGN AWARD 
w uznaniu naszej pracy. 
Ten projektowy konkurs nagradza 
najlepsze wzory, koncepcje projektowania oraz produkty i usługi wspierające światową kulturę projektowania, która czyni nowy produkt BioHarmonex 4.0 bardziej prestiżowym.
Pole magnetyczne ziemskie jest niezbędne aby prawidłowo funkcjonował nasz organizm. Poprzez rozwój cywilizacji otaczają nas pola magnetyczne o wysokiej częstotliwości, które zaburzają pracę naszych komórek. Zmniejsza się przyswajalność składników pokarmowych, tlenu i zmniejsza się proces wydalania z komórki substancji, które powstają na skutek przemian metabolicznych, wody i dwutlenku węgla. Bio-Harmonex ustawiony na odpowiednie programy wspomaga funkcje pracy komórek.
Bio-Harmonex IV generacji firmy CaliVita jest urządzeniem elektronicznym, służącym do wytwarzania impulsowego pola magnetycznego, pracuje w zakresie fal elektromagnetycznych o niezmiernie niskim natężeniu i jest sterowane przez wbudowany mikroprocesor. Urządzenie ma 31 programów terapeutycznych i posiada możliwości rozbudowy przez firmę. Każdy z programów składa sie z wielu powiązanych ze sobą fal, dlatego pełna skuteczność może być osiągnięta dopiero wówczas, gdy nie zostaną zabiegi przerwane (urządzenie jest wielkości myszki do komputera, można nosić je w kieszeni torebce i stosować zabiegi w każdej chwili ).Urządzenie biostymulacyjne, pracując na zasadzie fal elektromagnetycznych o niezmiernie niskim natężeniu, poprawia system komunikowania się naszego organizmu poprzez pobudzanie kanałów transmisji sygnałów, tj. przenosi je na wyższy poziom konduktywności. By to osiągnąć, urządzenie musi działać na tym samym poziomie, co system porozumiewania się naszego organizmu, ponieważ tylko w ten sposób można osiągnąć interakcje rezonansowe. Innymi słowy oznacza to, że emisja celowanych serii sygnałów jest o znacznie niższym natężeniu, niż emisja emitowana przez inne elektryczne urządzenia. Pole emisji wynosi maksymalnie 10 mikrotesli.

NARZĄDY CIAŁA CZŁOWIEKA PRACUJĄ I ODPOCZYWAJĄ W OKREŚLONYCH PORACH. 
ZEGAR BIOLOGICZNY UMIESZCZONY W TYM URZĄDZENIU POMAGA ŚLEDZIĆ OKRESY AKTYWNOŚCI NARZĄDÓW I W ŁATWY SPOSÓB DOPASOWUJE OPTYMALNE DZIAŁANIE PROGRAMÓW DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB ORGANIZMU.

Tak niskie natężenie fal emitowanych przez Bio-Harmonex sprawia, że jest on całkowicie bezpieczny w użyciu, bez ograniczeń narzucanych przez miejscowe lub międzynarodowe standardy.
Szczególne korzyści ze stosowania urządzenia Bio-Harmonex wynikają z faktu, ze w tym samym czasie otwiera on liczne okna biologiczne i przekazuje więcej informacji do komórek! Z tego powodu jest znacznie skuteczniejszy niż podobne urządzenia pracujące w znacznie niższym spektrum częstotliwości i otwierające w tym czasie tylko jedno okno biologiczne.

Mój artykuł na łamach CaliNews o urządzeniu BioHarmonex IV  Generacji  mgr Iwona Andrys

BioHarmonex firmy Calivita IV Generacji – urządzenie biorezonansowe.
Jest to urządzenie, które wspiera nasz organizm i przywraca  - daje nam to, co cywilizacja nam zabiera. Pola magnetyczne i elektryczne wywołują biologiczne zmiany na poziomie komórkowym. Każda komórka organizmu jest nadawcą i odbiorcą elektromagnetycznej informacji i to właśnie te różne elektromagnetyczne częstotliwości poprzedzają i korespondują z biologicznymi funkcjami. Zdrowe komórki to zdrowe organy, zaburzona praca komórki to rozwój chorób cywilizacyjnych i znajduje to swoje odbicie w jej nienormalnych biochemicznych reakcjach. Napięcia na błonie komórkowej wyraża się jako różnice potencjału wnętrza komórki do potencjału po stronie zewnętrznej. Pola elektromagnetyczne czyli tzw smog elektromagnetyczny ten potencjał zakłóca. Błona komórkowa dzięki właściwościom półprzepuszczalnym i białek transportujących, reguluje przemieszczanie się związków chemicznych między komórką a jej otoczeniem. Następuje wymiana substancji i produktów reakcji metabolicznych między poszczególnymi organellami komórkowymi. To jest tak jak otwieranie drzwi, żeby wejść lub wyjść. Jak drzwi masz zamknięte to wejście jest niemożliwe, tak samo w komórce, reakcje zostaną zakłócone, co wiąże się z  zaburzeniami homeostazy i rozwojem chorób cywilizacyjnych.  

"Energia elektromagnetyczna jest podstawową energią, od której zależy życie organizmu stwierdził fizyk Carl Werner Heisenberg laureat nagrody Nobla. Jest to jedna ze składowych naszego życia obok tlenu, odżywiania, wody, promieni słonecznych oraz oczywiście aktywności fizycznej"

BioHarmonex działa na przyczynę, której najczęściej nie znamy, nasz potencjał na błonie komórkowej dzięki zabiegom powraca do normy, powracają procesy fizjologiczne, które zostały wcześniej zaburzone tzn „drzwi się prawidłowo otwierają i nie trzeba ich wyłamywać” Zmiana w polu magnetycznym oznacza zmiany w komórkach. Tkanki charakteryzują się dużym zróżnicowaniem budowy i funkcji, dlatego tez urządzenie posiada 30 programów i cały czas będzie ich przybywać, ponieważ urządzenie ma możliwości rozbudowy.

Twój system immunologiczny 
jest najlepszym Twoim lekarzem  
BioHarmonex
 
Komórka jest to najmniejsza strukturalna i funkcjonalna jednostka organizmów żywych zdolna do przeprowadzania wszystkich podstawowych procesów życiowych. Jest podstawową jednostką morfologiczno−czynnościową ustroju. Mitochondria w komórkach „nasze małe elektrownie „ występują licznie i stanowią miejsca produkcji energii z udziałem tlenu dla komórki -  czyli dla nas. Energia wytwarzana w mitochondriach magazynowana jest w postaci wysokoenergetycznych wiązań w związku zwanym ATP. 
Bioharmonex jest jak apteczka, 31 programów wspierających niedomagania naszego organizmu. Urządzenie w zasięgu ręki, uniwersalne, wygodne, niezawodne i bezpieczne. Wskazane dla każdego, dla osób zdrowych, sportowców, kierowców, dzieci i osób wspierających swoje zdrowie. Polecane dla osób mających dolegliwości stawowe, bóle kręgosłupa oraz bóle różnego pochodzenia. Wspiera układ krążenia i trawienny, przyspiesza regeneracje, odnowę biologiczną. Bioharmonex jest  niezbędny dla meteopatów, posiada programy dla kobiet, mężczyzn oraz  dzieci. Wspomaga metabolizm, oczyszczanie organizmu i przyspiesza wydalanie toksyn z organizmu. Technologia sprawdzona i powinna być stosowana do powszechnego użytku. Programy wspierają immunologie oraz maja działanie przyspieszające i poprawiające  przyswajanie składników odżywczych. 
BioHarmonex IV generacji to urządzenie oryginalne, korzystajmy z tego co dobre i sprawdzone.

Urządzenie Bioharmonex posiada 6 Głównych programów:
 • Profilaktyka (Biorytm,Dla Meteopatów,Meridian,Rezonans Schumana,Dzieci,Kości,Oczy/Wzrok,Odporność, Układ limfatyczny,Wieczna Młodość, 
 • Promienny wygląd ( Kontrola masy ciała, Skóra)
 • Siła umysłu (Układ nerwowy,Umyłs)
 • Styl życia ( 2 godziny spokojnego snu, Niespokojna noc, Kości/Stawy, 
  Po wysiłku fizycznym, Relax))
 • Kobieta/Mężczyzna ( Hormony, Menstruacja, Prostata)
 • Regeneracja ( Ból,Trawienie,Kac,Krążenie małe, Oczyszczanie,Trzustka,Układ oddechowy,Układ moczowy,Wątroba)


Uwaga!
Bioharmonex 4.0 nie należy używać w celach diagnostycznych i leczniczych.
Zalety urządzenia nowej generacji - osiągnij równowagę i homeostaze organizmu.
 • Łatwe programowanie do własnych potrzeb
 • Dotykowy wyświetlacz
 • Akumulator litowo- jonowy
 • Efekty podświetlania
 • Efekty dzwiękowe
 • Mozżiwość podłączenia słuchawek
 • Złącze mikro USB
 • Funkcja budzika
 • Możliwość pobierania dodatkowych programów
 • Ciągłe aktualizacje
 • Nowoczesny design
 • Lekki i poręczny możesz go mieć zawsze przy sobie
 • Certyfikat CE

Producent preparatu: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.
Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.
Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
Wytworzono w zakładzie przetwarzającym jaja, ryby, skorupiaki, mleko, orzeszki ziemne, orzechy, soję, nasiona sezamu, dwutlenek siarki i siarczyny, zboża zawierające gluten, łubin, mięczaki, seler, gorczycę - istnieje możliwa obecność tych składników w produkcie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

produkty-ceny

* - Robiąc zakupy pierwszy powyżej 90 PLN możesz stać się członkiem klubu Calivita i korzystać z cen promocyjnych producenta oraz skorzystać z bezpłatnej konsultacji - czytaj więcej 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium