Blog kategorie
Zamówienia i Konsultacje

INFOLINIA TELEFONY STACJONARNE

801 011 876       

DLA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

+48 604 477 776

+48 693 158 185 

lub napisz biuro@imarmed.pl

Rzetelna Firma

After Training

Wydolność fizyczna i optymalne wykorzystanie rezerw witalnych organizmu to sprawa najwyższej wagi dla najlepszych sportowców. Na dłuższą metę, tylko ci sportowcy, którzy podchodząc rozważnie do swoich zdolności samoregeneracji, mobilizują własne rezerwy do maksimum, utrzymując równocześnie mechanizmy adaptacyjne na optymalnym poziomie, mogą utrzymać swoje rekordy i prowadzącą pozycję.
Nasz organizm zmienia się, dostosowując się do obciążeń, na które jest narażony. A zatem, jest niezwykle istotne, by koordynować właściwą wymianę substancji w tkankach i utrzymać różne procesy metaboliczne na odpowiednim poziomie. Sportowcy, stosując kilka razy dziennie program AFTER TRAINING, w znaczący sposób mogą podnieść swoją wydolność. Program ten przyspiesza proces regeneracji po treningu - minimalizując zmęczenie i uszkodzenia powysiłkowe, podnosi poziom kondycji.

Program jest zalecany zawodowym sportowcom, jak również wszystkim innym osobom, które chcą podnieść swoją wydolność fizyczną. Można go stosować po treningu, by przyspieszyć regenerację tkanki mięśniowej i złagodzić stany zmęczenia.

Polecane produkty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium